facebook logo, fecebook icon, twitter logo, twitter icon, youtube icon, youtube logo, tr icon, tr bayrak, türk bayrağı icon, arabistan bayrağı, arabistan bayrağı icon, rusya bayrak, rusya bayrağı icon, ispanya bayrağı, ispanya bayrağı icon, fransa bayrağı, fransa bayrağı icon, ingiltere bayrağı, ingiltere bayrağı icon,

REFORM GROUP HABERLER Tüm Haberler

REFORM GROUP 2018 YILI EN İYİ PERFORMANSI ÖDÜLLERİ

2018 Yılının en iyi performansını gösteren çalışanlarımızı ödüllendirdik. Birincilere altın, ikinci ve üçüncü olanlara teşekkür belgeleri verdik. Bundan sonra da teşvik amaçlı ödüllerimiz devam edecektir. Elbette sadece ödül alan arkadaşlarımız değil tüm çalışanlarımız başarılıdır. İnşallah performans kriterlerine göre her ayın başarılı olan person..

Devamını Oku
REFORM ŞİRKETLER GRUBU VİRA BİSMİLLAH DİYEREK 2019 STARTINI VERDİ

Grubumuz 2019 sezon açılışını bu yıl erken yaptı. Her yıl gelenek haline gelen sezon startını bu yılda Çorludaki fabrikamızda Kurbanlar keserek ve dualarla yaptık. Açılışta yılın değerlendirilmesi, Motivasyon eğitimi, Sosyal sorumluluk projeleri, Yılın başarılı personellerinin ödüllendirilmesi ve hedeflerimiz gündemin ana konularıydı. Açılışa Yönet..

Devamını Oku

REFORM GROUP Websiteleri


Mahmutbey Mah. Narlı Sok.
No: 4-6 Bağcılar İstanbul

+90 212 533 70 73 (PBX)
+90 212 532 04 16 (FAX)
info@reformgroup.com.tr