facebook logo, fecebook icon, twitter logo, twitter icon, youtube icon, youtube logo, tr icon, tr bayrak, türk bayrağı icon, arabistan bayrağı, arabistan bayrağı icon, rusya bayrak, rusya bayrağı icon, ispanya bayrağı, ispanya bayrağı icon, fransa bayrağı, fransa bayrağı icon, ingiltere bayrağı, ingiltere bayrağı icon,

REFORM GROUP HABERLER Tüm Haberler

İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÖDÜL TÖRENİNDE GRUBUMUZ PLATİN ÖDÜLÜ ALDI

Türkiye ihracatçılar birliğinin düzenlemiş olduğu ihracatın yıldızları ödül törenine katılan firmamız REFORM GROUP, bu yılda yine ihracatta en üstün ödül olan platin ödülü ile ödüllendirilerek ihracatın yıldızı oldu. Ürünlerimizi Türkiye’de üretip 90 ülkeye ihraç ediyoruz. Allah’a sonsuz hamd ediyor, tüm grup mensuplarımıza ve iş ortaklarımız..

Devamını Oku
ENDONEZYA HEYETİNDEN REFORM GROUP’A ZİYARET

Endonezya Büyükelçiliği Ticari ateşesi, Sayın Toary Worang ve Endonezya Dış işleri Bakanlığı baş müfettişi Sayın, Pak Hendra beyler çeşitli ekonomik ve Sosyal konuları görüşmek üzere Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Harun Macit Beyi ziyaret ettiler. Ziyarette iki dost ve kardeş ülke arasındaki sosyal ve ekonomik konular üzerinde görüş alış verişinde..

Devamını Oku

REFORM GROUP Websiteleri


Mahmutbey Mah. Narlı Sok.
No: 4-6 Bağcılar İstanbul

+90 212 533 70 73 (PBX)
+90 212 532 04 16 (FAX)
info@reformgroup.com.tr